Typové rodinné domy


Projekt Venkovský dům se rozhodl přijít s domy, které budou vycházet z tradiční zástavby českého venkova. Svou střízlivou formou se nesnaží nijak šokovat ani vzbuzovat údiv. Jejich cílem je ohleduplným způsobem vstoupit do stávající zástavby a doplnit tak nabídku rodinných typových domů na českém trhu..

Objednejte si projekt typového domu

Typové domy jsou fenoménem, jehož popularita prudce stoupla především v posledních dvou desetiletích. Cílem typových domů je nabídnout lidem hotové typové projekty, které se dají realizovat na klientem vybrané parcele. Odpadá tak samotný proces navrhování, a klient tak může ušetřit za projekční práce architekta. Typové domy na klíč je služba, kdy si klient objedná veškeré služby spojené s výstavbou domu. Od zpracování projektu, jednání s úřady až po samotnou realizaci domu.


Typové domy na klíč bývají často odsuzovány kvůli svému nevkusnému vzhledu. S tímto souvisí pojem “Podnikatelské baroko“, jenž je synonymem kýčovitých staveb na předměstích velkých českých měst. Tyto domy nezapadají do rázu české krajiny a přebírají tendenční, módní prvky převážně z Ameriky a často si hrají s dekorativním antickým tvaroslovím.

Typové domy

kniha stavba domu svépomocí vás naučí:

• Jak postupovat krok za krokem od výběru parcely, přes úřady až po finální práce na domě.

• Jak se zorientovat v nabídce, srovnat ceny a získat dostatečný přehled o stavebních materiálech.

• Pomocí názorných obrázků a fotek pochopit jednotlivé stavební etapy.

• Jaké jsou základní zásady při navrhování, což Vás připraví na spolupráci s projektantem.

Jak napravit základní poruchy stavby.

• ...a mnoho dalšího.

Reference"Nákupu nelituji, text splnil má očekávání, jako naprostý laik jsem se dozvěděl základní informace o stavbě domu, zejména bych ocenil postupné členění , které provází stavbou krok za krokem. Velmi bych vyzdvihl fultextové odkazy na konkrétní výrobce materiálu, které zkrátí hledání na internetu. V krátké době se chystám zahájit stavbu RD a díky knize mám mnohem lepší představu, co mě vlastně čeká a na co si dávat největší pozor. Pokračování knihy - Rekonstrukce domu - si samozřejmě také rád přečtu."
Petr M., 59 let

"Kniha se mi velmi líbí, obzvlášť část zabývající se výběrem vhodného pozemku ke stavbě a zamyšlení nad budoucími problémy, které stavebníka mohou potkat. Je také příjemné, že je psána "nadčasově" a řeší problémy, které budou aktuální i za několik let."
Petr Suchý

Reference"Jelikož nás čeká stavba domu svépomocí, zakoupením Vaší knihy se mi otevřel úplně nový obzor a jsem moc ráda, že jsem tak učinila. Nový přítok informací v dosud "neznámém světě"mi poskytl reálné, trefné a potřebné rady, a Vaše kniha mi na mnoho mých otázek odpověděla. Samozřejmě se těším na další čtení a podobným nám, co se chtějí pustit do stavby domečku, bych knihu určitě doporučila a všem držím palce."

Lenka Janoušková, 38 let

DALŠÍ REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Chcete ušetřit co nejvíce financí?

Plánujete stavět dům?

Pro Vás jsme napsali knihu, kterou si můžete objednat zde. Kupte si novou knihu, která Vám usnadní mnoho kroků na cestě k Vašemu novému domu.