Knihy se stavební tématikou


Tištěné knihy a E-knihy se stavební tématikou

Na základě mnohaletých zkušeností se věnujeme také internetové publikační činnosti. Zde je přehled knih, které prodáváme. Po kliknutí na obrázek se dostanete na prezentaci dané knihy, kde je také možnost si ji objednat. Knihy prodáváme jak tištěné, tak i e-knihy do různých čteček a počítače.

Stavební knihy

Kniha Jak postavit malý dům je určena pro milovníky menších dřevostaveb, kteří chtějí minimalizovat stavební náklady na minimum. V knize jsou stovky názorných ilustrací, které Vás provedou všemi etapami konstrukce dřevostavby. Kniha není zaměřena pouze na domy k bydlení, ale je vhodná i pro ty, kteří si plánují postavit drobnou doplňkovou stavbu do své zahrady. Například zahradní domek, altán či sklad zahradní techniky s dílnou.
Kniha Stavba domu svépomocí je pro ty, kteří se zhlédli ve stavbě klasického rodinného domu. Kniha Vás provede všemi potřebnými procesy, které Vás při plánování a stavbě rodinného domu mohou potkat. Od stavebního povolení, výběr parcely až po kolaudaci. Knihu průběžně aktualizujeme a doplňujeme o množství názorných obrázků. Nevejde se do ní úplně vše, ale troufáme si tvrdit, že se jedná o velice kvalitního průvodce, ve kterém najdete množství užitečných informacích, které Vám ušetří množství peněz, času a starostí.Uvažujete-li o rekonstrukci, tak zvažte knihu Rekonstrukce domu. Najdete v ní jak množství praktických rad, tak také mnoho komplexních názorů na danou problematiku. Názorné ilustrace jsou tak, jako ve všech našich knihách samozřejmostí. Najdete zde kapitoly věnující se všem možným tématům- od hledání zdroje vlhkosti až po závady v krovových konstrukcích. Stejně tak jako ostatní knihy, tak i tuto průběžně aktualizujeme.


Kniha Dřevostavba svépomocí se zabývá stavbou různých druhů domů na bázi dřeva. I zde najdete množství ilustrací a tipů ke stavbě. Od výběru stavebního pozemku, dodavatelské firmy až po přehled nejběžnějších stavebních materiálů. Speciální kapitola se například věnuje požární bezpečnosti, nebo pravidlům pro úspěšné skladování dřeva.