stavba koupelny postup


Návrh koupelny čistě záleží na Vašem vkusu a představách o ideální koupelně. Přesto je však vhodné se poradit s odborníkem, který Vám rozšíří obzory a další možnosti pojetí návrhu koupelny. Návrhu jednotlivých místností v domě se věnujeme v knize Stavba domu svépomocí také.

Jak postupovat při stavbě ostatních místností?
koupelna svépomocí

S návrhem koupelny nám může pomoci koupelnové studio, které se postará jak o funkční, tak i o estetické požadavky ušité Vám přesně na míru. V nabídce koupelnových studií je jak samotný návrh, tak i výsledná realizace navržené koupelny. Standardem projektové dokumentace od takového studia bývá samozřejmě zpracování interiérových pohledů a jiných nezbytných konstrukčních výkresů plánované koupelny. Součástí je výkres spárořezu zpravidla v měřítku 1:10, 1:15. Podle něj již povolaní řemeslníci, či vy, jako stavitelé svépomocí, koupelnu zhotovíte. Koupelnová studia mají široký sortiment zařizovacích předmětů všemožných značek. Můžete si zde přímo vybrat vše od obkladů, vany až po kliku od dveří. Výhodou takových studií je přítomnost materiálů a koupelnových prvků přímo na místě v showroomu. Můžete si nechat předvést sprchy a jiné zařizovací předměty přímo v modelových typových koupelnách. V novostavbě je standardní doba kompletace zařizovacích předmětů kolem jednoho týdne. Pokud návrhu, či realizace koupelny u koupelnového specializovaného studia nevyužijete, můžete si domluvit pouze osobní konzultaci, na které Vám povolaný specialista osvětlí Vaše dotazy.

koupelna svépomocí


Plánujete rekonstrukci koupelny a chcete více technických informací?

Chcete znát více tipů ke stavbě koupelny?

Pro Vás jsme napsali knihu, kterou si můžete objednat zde. Kupte si nového průvodce stavbou, který Vám usnadní mnoho kroků na cestě k Vašemu novému domu.

Další články na téma stavba domu najdete ZDE.