Návrhy rodinných domů


Projekt Venkovský dům se zabývá návrhy rodinných domů, které zapadají do rázu české krajiny. Snažíme se vyhýbat módním trendům a přistupujeme k návrhu domu zodpovědně a s vědomím dlouholetého dopadu na uživatele domu a jejich okolí.

Průvodce stavbou domu svémpomocí

Základem návrhů rodinných domů je propracovaná funkční dispozice, která je předpokladem pro stavbu ekonomického a zároveň komfortního bydlení. V návrzích jsme zohlednili různé požadavky klientů a vytvořili tak tři různé základní verze domů. Ty jsme pak schopni modifikovat na základě konkrétních požadavků klienta. Naší snahou je skloubit kvalitní a historií prověřené stavební postupy s některými moderními prvky, jejichž pozitivní dopady na kvalitu bydlení jsou dokázané zkušenostmi přímých uživatelů.

V návrzích rodinných domů na klíč bývají často základní dispoziční a konstrukční chyby, které si uživatel uvědomí až s přímou zkušeností při bydlení. To je způsobeno až příliš rozmanitou nabídkou domů na klíč, jejímž důsledkem je pochybná kvalita návrhů. Proto jsme se vydali cestou malého počtu typů domů, kterými jsme si však na 100% jisti. V našem týmu působí architekti, kteří mají bohaté zkušenosti s návrhy rodinných domů, a proto jsme otevřeni jakékoliv diskuzi ohledně konkrétních úprav u Vámi zvoleného projektu.

Návrhy domů

kniha stavba domu svépomocí vás naučí:

• Jak postupovat krok za krokem od výběru parcely, přes úřady až po finální práce na domě.

• Jak se zorientovat v nabídce, srovnat ceny a získat dostatečný přehled o stavebních materiálech.

• Pomocí názorných obrázků a fotek pochopit jednotlivé stavební etapy.

• Jaké jsou základní zásady při navrhování, což Vás připraví na spolupráci s projektantem.

Jak napravit základní poruchy stavby.

• ...a mnoho dalšího.

Reference"Knihu jsem již 2krát pročetl a pomohla mi udělat si ucelenou představu jak by celá stavba měla probíhat. I když stavbu ve finále patrně svěřím odborníkům, mám jasnou představu na co se při následné kontrole a převzetí jednotlivých etap zaměřit. Děkuji a těším se na pokračování."ing. Milan Jaroš, 29 let

"Kniha se mi velmi líbí, obzvlášť část zabývající se výběrem vhodného pozemku ke stavbě a zamyšlení nad budoucími problémy, které stavebníka mohou potkat. Je také příjemné, že je psána "nadčasově" a řeší problémy, které budou aktuální i za několik let."
Petr Suchý

Reference"Jelikož nás čeká stavba domu svépomocí, zakoupením Vaší knihy se mi otevřel úplně nový obzor a jsem moc ráda, že jsem tak učinila. Nový přítok informací v dosud "neznámém světě"mi poskytl reálné, trefné a potřebné rady, a Vaše kniha mi na mnoho mých otázek odpověděla. Samozřejmě se těším na další čtení a podobným nám, co se chtějí pustit do stavby domečku, bych knihu určitě doporučila a všem držím palce."

Lenka Janoušková, 38 let

DALŠÍ REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Chcete ušetřit co nejvíce financí?

Plánujete stavět dům?

Pro Vás jsme napsali knihu, kterou si můžete objednat zde. Kupte si novou knihu, která Vám usnadní mnoho kroků na cestě k Vašemu novému domu.

Na tomto webu najdete mnoho užitečných článků na téma stavba domu. Nabízená kniha tyto články rozvíjí a navíc přidává mnoho dalších. Jednotlivé postupy a informace jsou provázeny názornými obrázky a v případě elektronické verze knihy interaktivními odkazy na jiné užitečné webové prezentace. Proto neváhejte a objednejte si tištěnou knihu, nebo e-book, který Vám usnadní mnoho zdlouhavé práce a Vaše malá investice se Vám mnohonásobně vrátí.

Pokračujte na detailnější prezentaci středního domu ZDE.