Levné domy za milion


Před stavbou levného domu je nejlepší si najít informace v uceleném formátu a vyvarovat se sbírání kusých a nepodložených rad a tipů z diskuzí na internetu. Proto jsme napsali průvodce stavbou rodinného domu, který je vhodný jak pro stavebníky svépomocí, tak i pro ty, kteří plánují na svůj pozemek povolat stavební firmu. Pakliže Vám finanční situace nedovolí postavit velký dům, doporučujeme Vám publikaci Jak postavit levný dům do milionu.

Kupte si knihu plnou rad a tipů a ušetříte!

Levné domy do milionu korun nejsou žádnou fikcí. V dnešní době je kompletní stavba domu možná i s velmi omezenými prostředky. Pokud vlastníte pozemek, na kterém je možné stavět, je stavba samotného domu méně nákladná, než jste si mohli myslet. Ekonomická stavba domu za milion (za cenu bytu) obvykle vyžaduje větší zapojení svých vlastních sil. Velmi mnoho peněz se dá ušetřit tím, že si dům postavíte svépomocí. V případě, že se rozhodnete pro stavební firmu, je přesto velice důležité, abyste se co nejlépe seznámili s problematikou související se stavebními pracemi a se stavebními materiály. Předejdete tak mnoha nedorozuměním se stavební firmou, které by Vás jistě stály mnoho sil a financí. Je jasné, že stavební firma potřebuje být zisková, a proto je vhodná úvaha, zda je pro Vás výhodnější si za stavbu připlatit a sám se věnovat svému oboru, anebo vzít do ruky lopatu a sám se s kamarády pustit do díla. Jak již zmiňujeme v úvodu, je za každých okolností výhodné se seznámit s problematikou z některé ucelené publikace pro stavaře. Proto jsme napsali knihu- e-book, který si zde můžete objednat.

"Knihu jsem již 2krát pročetl a pomohla mi udělat si ucelenou představu jak by celá stavba měla probíhat. I když stavbu ve finále patrně svěřím odborníkům, mám jasnou představu na co se při následné kontrole a převzetí jednotlivých etap zaměřit. Děkuji a těším se na pokračování." (kniha: Stavba domu svépomocí)
ing. Milan Jaroš, 29 let

Projekt za 6900,-

Pakliže chcete ušetřit co nejvíce financí na projektu rodinného domu, tak si u nás objednejte projekt středního domu za 6900,-. Projekt si pak vytiskněte a sežeňte inženýra, který Vám ho orazítkuje. Nám odpadne velký kus práce a Vy zas ušetříte!

Jestliže chcete, aby se náklady na Váš dům dostaly na minimum, musíte šetřit na každém kroku. Jedním z prvních kroků po koupi parcely je koupě kvalitního projektu pro stavební povolení. Jestli nechcete platit 30 000,- a více za vytištěnou a orazítkovanou dokumentaci, můžete si u nás zakoupit projekt domu v elektronické verzi. Stačí pak projekt vytisknout, doplnit Vaší adresu a jméno a nazávěr sehnat inženýra, který Vám projekt za úplatu urazítkuje. Pokud o takové variantě uvažujete, pokračujte na na tuto stránku.

Projekt za 6900,-

Levné domy, jejichž stavba svépomocí stojí milion korun, či méně, jsou právě některé rodinné domy, jejichž projekty zde můžete zakoupit. U tradičních zděných staveb je cena domu odvislá od jeho velikosti. Proto se snažíme domy navrhovat tak, aby byly především účelné a užitnou plochou příliš neplýtváme. Součástí projektu může být i zakreslení domu na Váš konkrétní pozemek. Tzv. koordinační situace se zakreslením sítí, zákres do katastru nemovitostí a zákres do územního plánu. Můžete si vybrat ze tří základních velikostí projektu Venkovský dům.

Levné domy za milion

Levný rodinný dům na klíč je další volbou pro levný domek s typicky českým charakterem a kvalitním provedením. Při návrhu domu, který má být ekonomicky maximálně výhodný, je dobré vědět, na čem ušetřit, a kde se šetřit nemá. Chytře navržený dům, který je navíc nízkoenergetický, stejně jako mohou být naše projekty, dokáže ušetřit mnoho peněz v budoucnu. Prozkoumali jsme trh s malými domky na klíč , a navrhli tak projekt venkovský dům malý. Krásný, moderní, levný, ale především úsporný dům za cenu bytu je dnes realitou.

Jestli Vás zajímají nejlevnější domy, které se dnes ve světě staví, tak Vám doporučujeme objednat publikaci Jak postavit levný dům do milionu, ve které najdete mnoho užitečných rad a motivujících příběhů a odkazů, které Vám pomohou za vysněným domem.

Chcete ušetřit co nejvíce financí?

Plánujete stavět nízkonákladový dům?

Pro Vás jsme napsali průvodce, kterého si můžete objednat zde. Kupte si novou knihu, která Vám usnadní mnoho kroků na cestě k Vašemu novému domu.

Chcete zhodnotit svůj majetek promyšlenou a efektivní rekonstrukcí?

Rekonstrukce starého domu je finančně výhodnější než novostavba, uvažovali jste o ní?

Víte, že někdy je finančně nejvýhodnější se pustit do rekonstrukce? Jestli se chcete dozvědět o rekonstrukci více, tak pokračujte ZDE.

Chcete vědět jak netradičně vyřešili otázku bydlení jiní? Čtěte zpravodajství o minimálním bydlení: ZDEDále čtěte:

domy do 2 milionů

stavba na klíč

Levné zděné domy