Hypotéka pro rodinný dům


Nejvýhodnejší hypotéka

Před samotnou stavbou Venkovského domu a vůbec před jakýmkoliv stavebním rozhodnutím je nutné mít promyšlené financování. Mnoho lidí volí nejrůznější nabídky na hypotečním trhu. Málo lidí však ví, že na hypotéce se dají ušetrit nemalé peníze. My Vám poradíme, jak si sjednat jednu z nejvýhodnějších. Pokud Vás zajímají další kroky, které předcházejí samotné stavbě, doporučujeme Vám příručku Stavba domu svépomocí.

Co vše dalšího zařídit před samotnou stavbou?

Následující článek bude o společnosti, která se zabývá hypotékami a konkuruje tak velkým hráčům na českém trhu s hypotékami. Jedná se o službu hypoteční specialista. Na žádost o vyplnění hypotéky se dostanete prostřednictvím tohoto odkazu:

Žádost o srovnání hypoték

Pokud sháníte hypotéku, obvyklé jsou tyto dvě cesty:

1) Zajít na pobočku banky
2) Zařídit si hypotéku u svého finančního poradce

Stavba domu - hypotéka

První variantu volí mnoho lidí a myslí si, že tím, že navštíví jednu, nebo více poboček bank získají ty nejvýhodnější podmínky. Často tomu tak není. Mnoho poboček bank nepatří přímo bance, ale jsou to frenčízy, které mají nějaké náklady na provoz a musejí je pokrýt z provizí. Kamenná pobočka je vetšinou finančnčně nákladná a tak i hypotéka zařízená přes ní muže být dražší.

Druhá varianta je možná v případe, že máte kontakt na finančního poradce, u kterého jste si na 100% jistí, že je kvalitní a rozumí hypotékám. Sjednání hypotéky není triviální záležitost a tak je výběr kvalitního finančního poradce kritické. Navíc velké finančně poradenské společnosti k hypotékám často přilepují nepotřebné produkty, které klientovi mohou přinést spíše starosti.

Služba Hypoteční specialista se dívá na hypotéky jiným pohledem.

Po zadání Vašeho kontaktu Vám zdarma zavoláme/ napíšeme a poradíme Vám s Vaší situací
Pokud se rozhodnete pořídit si hypotéku přes nás, dokážeme potřebné papírování zařídit jak na osobní schůzce, tak i plně elektronicky. Nebudeme Vás obtežovat se zbytečnou schůzkou, pokud na ni nemáte čas.
Srovnáváme hypotéky 12 velkých českých bank a díky dobrým kontaktům dokážeme stlačit výši úroku na minimum.
Zabýváme se pouze hypotékami, nebudeme Vám tedy nutit jiné finanční produkty, jak to dělají velké společnosti.
Naši poradci jsou ti nejlepší z nejlepších z různých finančně poradenských firem a věnují se výhradně hypotékám dlouhé roky. Vybrali jsme je velmi pečlivě.

Hypoteční kalkulačka

Tešíme se na Váš kontakt po kliknutí na odkaz Chci hypotéku a vyplnění kontaktu v záhlaví stránky.

Zajímají Vás další okolnosti předcházející stavbě domu?

Pro Vás jsme napsali průvodce stavbou domu, kterého si můžete objednat zde.